Uptime’il on pikaaegne kogemus SharePoint ja Microsoft 365 ärilahenduste loomisel. Võta meiega ühendust ning leiame sinu ettevõttele kõige paremini sobiva lahenduse!


Sharepointi võimalused

SharePoint on ideaalne valik dokumendi-, koostöö-, kaugtöö- või infosüsteemide haldamiseks mõeldud lahenduste väljatöötamiseks ja veel paljuks enamaks.

SharePoint’i võimas otsingumootor, versioonihaldus, auditeeritavus, töövood ning paindlik ja intuitiivne kasutajaliide loovad tugeva aluse ettevõtte vajadustele vastava ja kaasaegse infohalduslahenduse loomiseks. SharePoint lahendused aitavad automatiseerida rutiinseid tööprotsesse, parandada info kättesaadavust ning tuua andmeid vanadest süsteemidest uutesse.


Miks just Uptime?

Uptime on ainus IT-ettevõte Eestis, millel on eraldi äriüksus Microsoft SharePoint platvormil loodud lahenduste väljatöötamiseks. Meie kogemus SharePointiga algas aastal 2006 ning täna keskendume peamiselt MS SharePoint Server ja Office 365 platvormidel põhineva tarkvara arendamisele, hooldusele ja nõustamisele.

Toetame nii majasiseseid SharePoint’i rakendusi kui ka pilveteenuseid nagu Office 365 ja Azure. Kõik loodud lahendused on ettevõttespetsiifilised, keskenduvad äriportsesside toetamisele ning on tugevasti integreeritud ettevõtte teiste rakendustega.


Mida me juba teinud oleme?

Uptime on loonud infohaldussüsteeme nii avalikus kui erasektoris nüüdseks juba üle 10 aasta. Meie tugevuseks on komponendipõhine platvorm, mis võimaldab laiendada dokumendihalduse kogu ettevõtte või ettevõtete grupi infohalduseks ning siduda dokumendihalduse ettevõtte teiste süsteemidega.

Meie kõrget MS SharePointi pädevust grupitöö- ja dokumendihalduslahenduste alal tõestab jätkuv Microsoft kuldtaseme partneri staatuse saavutamine portaalide ja koostöölahenduste valdkonnas viimase aastakümne jooksul.


Microsofti sertifitseeritud partnerina oleme tegutsenud aastast 1999. Alates 2006. aastast oleme SharePoint platvormil arendatud portaalide ja koostöölahenduste (Collaboration and Content) valdkonnas Microsofti kuldpartner.Vajad oma ettevõtte jaoks Sharepoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941