Ehkki kaugtööl peaks olema vähem põhjuseid koosolekule hilineda, sest pole vaja läbida ummikuid ega ei saa ka bussist või rongist maha jääda, siis kipub ikka ette tulema, et olulise esitluse ajal sisenevad virtuaalsest uksest hilinejad, kellele peab algust hakkama uuesti seletama või kes lihtsalt esinejat häirivad. Selleks, et hiljem tulijad ei segaks, saab nüüd Teamsi kõnedes peale tähtaja kukkumist sisenemise ära keelata. 

Teamsi koosolekute töölauarakenduses saavadki nüüd korraldajad oma koosolekud lukustada, et vältida hilinenute liitumiskatseid. Kõiki, kes üritavad ühineda lukustatud koosolekuga mis tahes seadmest, teavitatakse koosoleku sulgumisest. 

Hilinejad ei jää siiski kõigest ilma ja “kursust kordama”, vaid neil säilib võimalus osaleda vestluses (Chat), näha salvestust ning muud koosolekule lisatud infot, näiteks transkriptsioone. 

Teamsi kõne ajal saab ka lukustuse maha võtta, kui keegi oluline osaleja siiski ukse taha jäi. Selleks peab minema osalejate lehele (Participants), valima Unlock Meeting ja taas saab liituda ka peale ametlikku algust. 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941