Microsft on Teamsi ja SharePointi kasutajatele välja toomas uuendust, mis lubab SharePointi lehti ning uudispostitusi muuta Teamsist väljumata.

Teams on juba mõnda aega lubanud vestlusaknasse kinnitada SharePointi postitusi ning lehti, kuid seni on nende muutmiseks tulnud minna SharePointi rakendusse. Nüüd on see aga muutumas, kuna Teamsi vestlusesse kinnitatud lehti saab hakata muutma Teamsist lahkumata.

Selleks, et postitust või lehte Teamsis muuta, peab see olema kinnitatud vestluse külge. Selleks tuleb vestluse ülemiselt ribalt valida “+” ning sealt “SharePoint Pages”. Seejärel saab valida endale sobiva sisuühiku, kusjuures erinevaid postitusi või lehti saab kinnitada ka mitmeid.

Seejärel kui muutmisõigustega isik Teamsi vaates postituse avab, saab ta seda ka sealtsamast muutma hakata. See on kasulik näiteks juhul, kui jutuksolevas postituses hoitakse ülevaadet käimasolevate projektide kohta ning keegi on vestlusaknas nende kulgemise kohta värsket infot andnud.

Võimalus lehti Teamsis uuendada peaks kõikidele kasutajatele kättesaadavaks muutuma juuni keskpaigaks.

Mitte ainult SharePoint

Teamsi vestlusaknasse on lisaks SharePointi postitustele võimalik kinnitada ka paljut muud, mis igapäevast tööd lihtsamaks teeb. Näiteks saab seal hoida kiirviidet OneNote’i märkmetele, linki ettevõtte Wikile või kasutada sadu rakendusi, mis arendajad on Teamsi jaoks loonud.

Niisamuti saavad arendajad SharePointi ja Teamsi jaoks luua ka erirakendusi, mis vastavad täpselt konkreetse ettevõtte nõudmistele ning mille puhul saab tagada, et need vastavad täielikult ka firma enda poolt kehtestatud turvanõuetele. Nende rakenduste abil on võimalik ehitada ka automaatikaid ning muid ettevõtte igapäevast tööd lihtsustavaid protsesse.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941