Microsoft plaanib koos Windows 11 tulekuga anda värske väljanägemise ka Office’i rakendustele, mis peaks nüüd muutuma õhulisemaks ning neutraalsemaks.

Muutused saavad Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Project, Publisher ja Visio.

Kõikide muutuste juures on läbivaks liiniks hallide neutraalsete toonide kasutamine, mis tähendab, et erinevalt varasemast ei ole Office’i rakenduste ülemine osa seotud programmile omase tunnusvärviga. See tähendab, et Wordi dokumendi ülemine osa ei ole enam tumesinine ning Exceli ülemine osa ei ole enam roheline.

Niisamuti kaasneb uuendusega kasutajate endi loodud tööriistaribade vaikimisi peitmine. Soovi korral on seda siiski võimalik kuvada.

Office hakkab täpsemalt jälgima ka süsteemisätteid, mis tähendab, et kui seadmes on aktiveeritud tume režiim, siis on see nii ka Office’is.

Hetkel saab Office’i uut välimust beetatestida, kuid lõppversioon peaks kõikidele kättesaadavaks muutuma koos Windows 11 tulekuga.

Muudatuste kohta saad täpsemalt lugeda siit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941