Microsoft teeb enamikele Microsoft 365 ja SharePointi ärikasutajatele tasuta kättesaadavaks Visio äpi eriversiooni, mille abil on võimalik luua jooniseid, diagramme ning muud infograafikat.

Kui seni oli Visio saadaval eraldi tootena, mille eest tuli ka eraldi maksta, siis hiljemalt juuli keskpaigaks peaks Visio eriversioon ärikasutajatele kasutatavaks muutuma.

Visio abil on võimalik luua laia valikut erinevaid diagramme ning infograafikaid, mida kasutada kas eraldi, või mida kasutada teiste Microsofti äppidega koos – näiteks saab loodud infograafikat kasutada Wordi dokumendites või lisada neid PowerPointi esitlustesse.

Mitmed teised Microsofti tööriistad lubavad samuti diagramme luua, kuid Visio puhul on kasutajatel märksa rohkem võimalusi ning selle abil saab luua ka keerukamaid graafikaid, millega teised Microsofti tööriistad hätta jäävad.

Kuigi tasuta kasutatav Visio pakub kõiki kõige olulisemaid vahendeid, mille abil infograafikaid luua, siis müüb Microsoft endiselt ka Visio tasulist versiooni, mis annab kasutajatele veel hulga erinevaid valikuid, mida tasuta versioonist ei leia.

Tasuta Visio eriversioon muutub kasutatavaks neile ettevõtetele, kellel on Microsoft 365 Business või Office 365 E1/E3/E5, F3, A1, A3 või A5 pakett.

Paketitingimuste kohta saad täpsemalt lugeda siit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941