Microsoft on järjest laiemalt välja toomas Fluid raamistikul põhinevaid komponente, mis tähendab, aina enamates Microsofti toodetes on võimalik ühekoos töötada tabelite ja dokumentide kallal, mida sai varem täita vaid üks inimene.

Fluid raamistik kasutab erinevates Microsofti toodetes veebopõhiseid komponente, mida saavad muuta kõik osapooled. Näiteks on võimalik saata Teamsi vestlusesse tabel, kuhu saavad seejärel infot lisada kõik vestluse liikmed. Seda mõistagi ilma, et Teamsist tuleks kunagi lahkuda või tuleks avada eraldi vahekaart.

Nüüd on Microsoft neid võimalusi toomas ka teistesse rakendustesse. Viimase uuendusena on see lisatud Teamsi kõnedesse, OneNote’i, Whiteboardi ja Outlooki.

Muutus tähendab, et näiteks Teamsi kõnes on võimalik ühel osalejal luua OneNote’i memo, mida saavad koosoleku vältel täita kõik seal osalevad inimesed.

Niisamuti saavad kõik osalejad Teamsi kohtumise ajal joonistada ühisele Whiteboardile, et lisada oma mõtteid, täiendada teiste ideid, või mistahes muud, et kohtumist veelgi produktiivsemaks muuta.

Samasid komponente saab kasutada ka Outlookis, nii meilide puhul kui ka kalendris.

Need muudatused peaks kaugtöö tegemise veelgi mugavamaks muutma, kuna Fluid ideloogia abil peaks koostöö muutuma efektiivsemaks, mugavamaks ja lihtsamaks. Fluid filosoofial põhinevaid lahendusi võib tulevikus lisanduda veelgi.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941