Microsoft on SharePointi ja OneDrive’i kasutajale välja toomas süvalugerit, mis pakub võimalust tekstile paremini keskenduda, samas olles suureks abiks ka erivajadustega kasutajatele.

Süvaluger võimaldab ekraanil keskenduda vaid lehel olevale tekstile, mis tähendab, et avades näiteks OneDrive’is asuva Wordi dokumendi on võimalik peita kõik muu ning kuvada lehele suurelt vaid dokumendi sisu.

Sealjuures on kasutajatel võimalik neile kuvatavat detailselt muuta. Muuta on võimalik näiteks teksti suurust, tausta värvi ning ka teksti värvi. See tähendab, et kuvasätted saab muuta just enda vajadustele sobivaks, mis peaks võimaldama tekstile ka paremini keskenduda.

Hetkel töötab lahendus OneDrive’is Wordi dokumentidega. Niisamuti saab seda kasutada SharePointi saitide postitusi lugedes.

Funktsioon on kasutajateni jõudmas järk-järgult, mis tähendab, et võib kuluda veidi aega, enne kui kõik sellele ligi pääsevad.

Kuidas süvalugerit kasutada?

OneDrive’is tuleb süvalugeri kasutamiseks avada Wordi dokument ning valida View või Vaade valiku alt Immersive Reader või Süvaluger.

SharePointis saab süvalugeri aktiveerida avades postituse ning valides ülemiselt tööriistaribalt valik Süvaluger või Immersive Reader.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941