Juba 2020. aastal andis Microsoft teada plaanist lisada SharePointi uus navigatsiooniriba, mis peaks kasutajatele oluliste saitide, uudiste ning failide leidmise lihtsamaks muutma. Nüüd on uus lahendus ka päriselt SharePointi lisandunud.

SharePointi saitide vasakus servas asuv riba annab kasutajatele ning SharePointi administraatoritele võimaluse kõik oluline kiirelt üles leida. Navigatsiooniriba koosneb neljast elemendist: administraatorite määratud sihtkohad, hiljutised uudised, kasutajale olilised saidid ning olulised failid.

Administraatoritel on võimalik muuta elementidest esimest, lisades sinna ettevõtte jaoks olulised viited – näiteks võib viidata viimastele uudistele, puhkusetaotluste lehele või millelegi muule. Kui administraator ei ole eritingimusi sätestanud, viitab esimene element SharePointi esilehele.

Kõik teised elemendid täidab SharePoint kasutaja jaoks olulise informatsiooniga ise (Microsoft Graphi abil) ning kasutajad ega adminsitraatorid seal näidatavat muuta ei saa.

Selle kohta, kuidas navigatsiooniriba esimest elementi muuta, saab lugeda siit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941