Microsoft lisas Microsoft 365 äritoodete juurde võimaluse administraatoritel näha, millist tagasisidet on organisatsiooni liikmed erinevatele teenustele jätnud, et selle abil vajadusel tööprotsesse ümber korraldada või pakkuda organisatsiooni liikmetele tuge.

Kasutajad on Microsofti toodetele saanud tagasiside anda juba mõnda aega, kuid seni jagati seda vaid Microsofti endaga. Nüüd saavad sellele infole ligi ka ettevõtte administraatorid, et tuvastada seeläbi näiteks konfiguratsioonivigu või saada üldine tunnetus selle kohta, mida inimesed kasutatavatest Microsofti teenustest nagu SharePoint või Teams arvavad.

Näiteks kui paljud kasutajad kurdavad, et nad ei saa vajalikele failidele ligi, siis võib see administraatorile viidata, et mõni säte on valesti seadistatud ning probleemiga tuleks edasi tegeleda, et kõik inimesed saaks vajalikele andmetele ligi.

Selleks, et kasutajate antud tagasisidega tutvuda, tuleb minna Microsoft 365 adminsitraatorikonsooli ning leida sealt Health menüü.

Selleks, et tagasisidele ligipääs saada, tuleks üle vaadata ettevõtte sätted ning kontrollida, et tagasiside saamiseks vajalikud sätted oleks õigesti konfigureeritud. Sätteid saad muuta järgides seda juhist.

Administraatorikonsoolist saab tagasisidet ka eksportida või seda kustutada.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941