Uptime pälvis 15. aastat järjest Microsofti Kuldpartneri staatuse, seda rakenduste arendamise, infohalduse, andmekeskuste ning sõnumilahenduste vallas, olles seega ainus Eesti ettevõtte, kes on nõnda pikalt suutnud iga-aastaselt Kuldpartnerile esitatud tingimustele vastata.

“Kuldpartneri staatus on hinnang meie meeskonna kompetentsusele, tehtud töödele ja ettevõtte pühendumusele. See näitab, et suudame pakkuda tipptasemel arendusteenust paljudele tuntud ettevõtetele, mis võimaldab neil keskenduda peamisele – oma äri kasvatamisele ning strateegilisele juhtimisele,” sõnas Uptime’i tehnoloogiajuht Raimo Seero.

Seero selgitas, et Microsofti tooteportfell koos Azure’iga pakub ärikriitiliste rakenduste arendamiseks tugevat platvormi, mis aitab ettevõtete igapäevase töö muuta efektiivsemaks, turvalisemaks ja kasumlikumaks. “Meie loodud tarkvaralahendusi kasutavad teiste seas ka näiteks Äripäev, Alexela, G4S, ABB, T Grupp, EAS ning mitmed teised tuntud ettevõtted,” lausus ta.

Seero tõstab Microsofti platvormi puhul esile selle pikaajalisuse, vastupidavuse ning laiad kasutusvõimalused, mille toel luua veebirakendusi, mis võimaldavad ettevõtetel täiendada oma äriprotsesse või tuua turule uusi teenuseid.

Niisamuti märkis ta ära SharePointi ning Microsoft 365 tooted, mis võimaldavad luua infohaldussüsteeme, siseveebe, süsteeme rutiinsete tegevuste automatiseerimiseks, koostöölahendusi, ärianalüütikatööriistu ning paljut muud.

“Meie juures tegutseb üks kõige kogenumaid SharePointi arendusüksuseid lähiregioonis, mis tähendab, et meil on ühena vähestest olemas kogemustepagas ka kõige keerulisemate süsteemide loomiseks ka kõige nõudlikematele klientidele,” lausus ta, lisades, et hiljutiste töödena saab välja tuua erilahendused mitmete kohalike ning välismaiste pankade jaoks, lennundussektori ettevõtete jaoks ning ka kohalike suurfirmade jaoks.

Lisaks Eesti kontorile loovad SharePointi ärilahendusi ka Uptime’i Taani, Norra, Poola ja Šveitsi kontorid, vastates seejuures ka ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise standardile.

Microsofti Kuldpartnerlus tõestab kvaliteeti

Microsofti Kuldpartneri staatuse näol on tegu kvaliteedigarantiiga, mis kinnitab, et ettevõttel on olemas vajalik kompetents ja võimekus luua ärikriitilist tarkvara ning pakkuda loodule tuge kogu tarkvara elutsükli jooksul.

Kuldpartneri staatuse saamiseks peavad ettevõtted igal hindamisperioodil vastama karmidele kriteeriumitele, mis hõlmavad kindla arvu sertifitseeritud spetsialistide olemasolu, kindla arvu edukate projektide läbiviimist, selgetele kvaliteedireeglitele vastamist ning veel paljut muud.

“Erinevalt paljudest teistest tunnustustest ei piisa Kuldpartnerluse saavutamiseks vaid ilusast jutust. Igal aastal tuleb näidata selgeid tulemusi ning Microsoftile tõestada, et ettevõte suudab tõepoolest nende loodud lahendusi maksimaalsel tasemel ära kasutada, “ lausus Seero. “15 aastat järjest oleme suutnud seda teha ning teeme endast kõik, et püsida samal tasemel ka järgmised 15 aastat.”

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941