Microsoft avaldas hiljuti värsked Microsoft 365 kasutajanumbrid, millest selgub, et Teamsi kasutab igapäevaselt 145 miljonit inimest.

Teamsi populaarsuse kasvule on kaasa aidanud jätkuv kodust töötamine, mis on loonud suure vajaduse tööriistade järele, mis võimaldaks ettevõtte töötajatel omavahel ühenduses püsida, koosolekuid korraldada ning infot hallata.

Lisaks Teamsi enda populaarsuse kasvule märkis Microsoft ka seda, et nende Office 365 äritoodetest teenitud tulu kasvas 22%, märkimata täpset tellijate hulka, kuid viidates selgelt, et teenuste järele on järjest rohkem nõudlust.

Kui vaadata aga eraklientide vaadet, siis ületas Microsoft esimest korda 50 miljoni aktiivse tellimuse piiri, mis tähendab, et Microsoft 365 tellimust omavate eraklientide hulk kasvas aastast-aastasse ligi 5%.

Azure’i kasutajate hulk on aastast-aastasse kasvanud 50%, Microsofti serverilahenduste kasutaja hulk aga 3%.

Kõik eelnev viitab, et hoolimata tihedast konkurentsiolukorrast turul, on Microsoft lahenduste järgi selge nõudlus ning kasutajad mõistavad, millist kasu see nende ettevõtetele tuua saab. Näiteks võimaldab Microsofti SharePoint lisaks infohaldusele luua ka mitmekülgse siseveebi, mille saab erinevates aspektides oma ettevõtte jaoks tööle panna.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941