Uptime on oma klientide jaoks välja töötanud tarkvaramoodulid, mis teeb ettevõtte pilves töötamise kiireks ja mugavaks. Näiteks saab oma Office 365 kontole turvaliseks kaheastmeliseks sisselogimiseks kasutada nüüd Mobiil-ID-d ning dokumente digiallkirjastada otse pilves, seal samas, kus neid luuakse.

Kogu dokumentidega seotud töö on võimalik teha ühes kohas. Kui sul on vaja, et lepingut allkirjastaks mitu inimest, siis selle asemel, et neile see ükshaaval meilile saata ja allkirjastamise järjekorda jälgida, piisab nüüd, kui saadad dokumendi lingi. Kõik osapooled saavad ligipääsu ühele ja samale failile ning allkirjastamiseks piisab ühest paremhiireklõpsust. Sina ainult kontrollid, kes on juba allkirja andnud ja kes veel puudu.
Meie pilvemoodulid kiirendavad dokumentide menetlemist ja grupitööd ning parandavad kogu ettevõtte infohaldust.

„Kui sa juurdled selle üle, kuidas töötajad pilveteenusesse viia, siis arvesta, et nad juba on seal, lihtsalt mitte sinu kontrolli all olevas pilves“, selgitab Uptime tehnoloogiajuht Raimo Seero olukorda, millega seisavad silmitsi ettevõtete tänased IT juhid.
Kui varem sai töötegemiseks kasutada ainult ettevõtte poolt eraldatavaid vahendeid – arvuti, meilikonto, vajalikud programmid, siis täna on aktiivsel inimesel mugavam oma dokumente GoogleDrive´s hoida ja neile igal ajal ligi pääseda kui end laua taha piirata. Sel juhul puudub aga ettevõttel igasugune kontroll millised andmed ja kuhu on salvestatud, kuna failid asuvad töötaja personaalsel kontol. Hiljutine Cisco analüüs kinnitas, et IT juhid alahindavad tõsiselt, kui palju isiklikke pilveteenuseid töös tegelikult kasutatakse.

On aeg muuta mõtlemist – reeglite ja keeldude kehtestamisest üksi ei piisa. Parem paku oma inimestele ettevõtte hallatavat keskkonda, mis on mugavam ja võimekam töövahend, pakkudes lisaväärtust nii ettevõttele kui töötajale. Mõtle, kuidas saaksid oma tööprotsesse lihtsustada ja pea silmas konkreetseid inimesi. Juba väikesed läbimõeldud muudatused teevad tööelu oluliselt lihtsamaks.

Kui ettevõtte pakutav teenus on mugavam töövahend kui isiklik pilverakendus, siis võetakse see kasutusele ilma sundimatagi.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Vajad oma ettevõtte jaoks Microsoft 365 ja SharePoint ärilahendusi? Võta meiega ühendust ning leiame just sinu ärile sobiva lahenduse!

Rando Siimon
Äriarenduse juht
[email protected]
+372 509 1941

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga